سوالات متداول

سوالات متداول

خودآموزی (Self_study) چیست؟

خود آموزی یعنی پروسه ی یادگیری دانش و اطلاعات معتبر پیرامون یک موضوع توسط خود فرد ، یک روش آموزشی بسیار مقرون به صرفه که یادگیرنده در آن آزادی تام در انتخاب موضوع، زمان و فضای آموزشی دارد ، دانشجویان و دانش آموزانی که به خودآموزی می‌پردازند باید راهنمایی‌های لازم را از افراد متخصص دريافت کنند ، خودآموزی یک عمل مستقل و پر بازده است که برای انجام آن برنامه ریزی مناسب و منابع معتبر ضروری می باشد تا بتوانید در جهت درست آن را انجام دهید. 

چه دوره هایی تحت پوشش دوره های خودآموزی موسسه ایرانیان می باشد؟

کلیه زبان های زنده دنیا و تمامی آزمون های معتبر بین المللی تحت پوشش خدمات دوره های خودآموزی ما می باشند.

با توجه به ساکن بودن اساتید راهنمای تمامی دوره ها در ایالات متحده آمریکا ، اختلاف ساعتی با دانشجویان و زبان آموزان در ایران چگونه خواهد بود و آیا خللی در روند آموزشی ایجاد می کند؟

با توجه به گسترده بودن سازمان مهاجرتی و موسسه ایرانیان و با به کارگیری ده ها نفر از اساتید راهنمای زبان های خارجه در ایالات متحده آمریکا ، کانادا و انگلستان سعی شده در طول شبانه روز و در اسرع وقت پاسخگوی سوالات دانشجویان و زبان آموزان در سراسر دنیا باشیم.

آیا هزینه دوره ها به صورت یکجا دریافت می شود؟

با توجه به قوانین موسسه ایرانیان پیرامون پرداخت حقوق اساتید راهنمای کلیه دوره ها که در ایالات متحده به خدمت رسانی می پردازند ،امکان پرداخت به صورت اقساط ممکن نخواهد بود و هزینه کلیه دوره ها به صورت یکجا دریافت می شود.

چگونه می توان در آزمون تعیین سطح موسسه ایرانیان شرکت کرد؟

تعیین سطح اختیاری می باشد و این به این معناست که خوداظهاری دانشجویان و زبان آموزان مورد تایید ما می باشد و همچنین امکان آغاز دوره ها از سطح پایه وجود دارد اما در صورت تمایل به تعیین سطح ، دانشجویان و زبان آموزان می توانند به دو صورت کتبی یا شفاهی بنا به انتخاب خودشان از طریق نرم افزار های پیام رسان که بعد از ثبت نام آیدی آنها در اختیارشان قرار می گیرد ، اقدام نمایند .

در دوره های خودآموزی مهارت گفتاری چه گونه تقویت پیدا می کند؟

علل اصلی ضعف در مهارت گفتاری زبان های خارجه فقدان برنامه ای صحیح و عدم دسترسی به نکات کلیدی این مهارت می باشد. اساتید راهنمای مجموعه ایرانیان با فراهم کردن بستری کاملا کارشناسی شده ، طبق مراحلی اصولی بعد از تقویت پیش نیاز ها و رائه نکات کلیدی ، زبان آموزان را با صحبت کردن به زبان خارجه با روش های مختلف درگیر می کنند و در بازه های مشخص زمانی جهت ارزیابی پیشرفت آنان ، امتحان هایی در نظر می گیرند .

ارتباط با اساتید راهنما در طول دوره چگونه و به چه صورت خواهد بود؟

هر دوره مجموعه اساتید راهنمای ویژه خود را دارد و دانشجویان و زبان آموزان با مجموعه اساتید راهنما در ارتباط خواهند بود و تمامی پرونده مطالعاتی آنها توسط تمامی اساتید در بازه های مشخص زمانی بررسی می شود، ارتباط با اساتید از طریق نرم افزار های پیام رسان خواهد بود که بعد از ثبت نام متعاقبا اعلام می گردد.

آیا منابع مطالعاتی دانشجویان و زبان آموزان از طرف موسسه و در یک نوبت ارسال می شود؟

بله منابع تمامی دوره ها از طرف موسسه و بدون هزینه دیگری به محل سکونت دانشجویان و زبان آموزان و در یک نوبت ارسال خواهد شد همچنین لازم به ذکر است منابع چاپی تنها بخشی از منابع جامع دوره ها هستند و دیگر منابع به صورت ده ها بوکلت تدوین شده اند که به مرور زمان توسط اساتید راهنما ارسال می شود.

نحوه پیگیری اساتید راهنما از وضعیت دانشجویان و زبان آموزان چگونه خواهد بود؟

پیگیری بنا به انتخاب زبان آموزان می تواند روزانه، هفتگی و ماهانه باشد همچنین جهت ارزیابی از آموخته های آنان، امتحان هایی جامع وکارشناسی شده که وضعیت و پیشرفت دقیق دانشجویان و زبان آموزان را محرز کند، به عمل خواهد آمد.

سوالات من در سوالات متداول بالا نیست ، چگونه می توانم با شما در ارتباط باشم؟

کارشناسان ما به صورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان از طریق تلفن تماس دفاتر ما و از طریق قابلیت دایرکت در شبکه اجتماعی اینستاگرام و پیام رسان تلگرام می باشند.